fbpx
loader image
8407A06C-A378-4CEE-BFF5-EA55B4B79846 Created with sketchtool.
8407A06C-A378-4CEE-BFF5-EA55B4B79846 Created with sketchtool.

Pinnakaitsevahend MN Stainstop

Kohe laos

Eriomane toode marmorile, loodus- ja tehiskivile. MN Stain-Stop tungib pinnale ja katab kapillaarid üliõhukese nähtamatu kilega. Seetõttu ei imendu pinda enam õli, rasv ja vesi, vaid jäävad pinnale. Selle aja jooksul saab õli kergesti eemaldada ja plekke ei jää. Tõhusus oleneb sellest, kui palju pind toodet imab. Looduskivi välimus ei muutu.

Nähtamatuks kaitseks plekkide eest ja hõlbustamaks kõigi looduslike kivipindade, sealhulgas poleeritud marmori hooldamist. Oivaline kasutada köögi ja vannitoa seina- ja põrandapindadel, samuti lauaplaatidel, aknalaudadel ja muudel tundlikel pindadel. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.
Märkus. Marmor ja lubjakivi jäävad happe suhtes tundlikuks.

Kasutusjuhised
Töödeldav pind peab olema imav, puhas ja täielikult kuiv. Sobivad pealekandmise tööriistad: lapp, pintsel või käsn. Ilma eelneva kogemuseta või kahtluste korral proovige toodet enne kasutamist silmatorkamatus kohas. Suurte alade korral töötage väikestes osades, 10-15 m2. Kandke Lithofin MN Stain-Stop ohtralt peale, kuni pind tundub märg. Laske tootel toimida u. 15 minutit. Jaotage liigne toode uuesti ning eemaldage loigud ja triibud. Väga imavatele materjalidele või kuivadele kohtadele võib olla vajalik lisada rohkem toodet. Eemaldage kõik ülejäänud tootejäägid 30 minuti jooksul kuiva lapiga. Suurtel pindadel kasutage kaabitsat, et eemaldada jäägid lihvimismasina ja valge siluri abil. NB! Vedel toode peab tungima kivisse. Ärge laske tootel pinnal ära kuivada. Märkus. Mitteimavaid või niiskeid pindu ei saa immutada. Klaas, keraamika ja lahustitundlikud pinnad (lakid, puit jne) peavad olema kaitstud pritsmete eest. *

Pealekandmise temperatuur: pinna temperatuur peab olema vahemikus 10 °C kuni 25 °C. Lülitage põrandaküte välja.
Kuivamisaeg: u. 2 tunni järel on pind kuiv ja valmis ettevaatlikuks astumiseks. Kuivamisprotsess lõpeb 24 tunni pärast, selle aja jooksul ärge katke ega kasutage
vaakumtõstukeid. Immutusvahendi täielik tõhusus saavutatakse 5 päeva pärast.

Katvus: oleneb kivi imavusest.
Hinnangud: poleeritud pinnad: 12–15 m2/l, väga tihedad kivid: kuni 40 m2/l, kare/lihvitud graniit: 5–7 m2/l, poorne liivakivi: 3-6 m2/l.
Pakis: 1L

49.50 

Kohe laos

Seotud tooted