fbpx
loader image
8407A06C-A378-4CEE-BFF5-EA55B4B79846 Created with sketchtool.
8407A06C-A378-4CEE-BFF5-EA55B4B79846 Created with sketchtool.

Aluseline puhastusvahend ASR

Kohe laos

ASR on tugevalt leeliseline suure toimivusega puhastusvahend, mis on valmistatud väga aktiivsete, bioloogiliselt lagunevate puhastuskomponentide ja lahustite baasil. Toode on lahustivaba ja sellest ei teki ebameeldivaid ega kahjulikke aure.

Lithofin ASR lahustab ja eemaldab enamiku tugeva kinnitunud mustusest, samuti rasva ja õli, vaha, värvi, tahma, hooldusvahendite kooriku, sissepõlenud rasva, polümeerkiled jne.  Sobib kasutamiseks keraamika ja portselani, telliste, loodus- ja betoonkivide intensiivseks puhastuseks ja rasvaärastuseks. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.

Kasutusjuhised:
Lahjendage Lithofin ASR kuni u. 1:3 kuni 1:5 külma veega, kandke see pinnale ja laske toimida u. 5–15 minutit. Harjamine suurendab toote tõhusust. Seejärel loputage pinda mitu korda puhta veega, veendudes, et toote jäägid on kadunud. Kui te pole tulemusega rahul, korrake seda protseduuri kas suurema kontsentratsiooni või pikema töötamisajaga. Ärge laske tootel pinna peal kuivada, lisage vajadusel vett ja harjake.  Soovitame toodet enne kasutamist alati
silmapaistmatus kohas proovida. Ärge kasutage poleeritud marmoril, vaiguga ühendatud kivil ega muudel aluseliste toodete suhtes tundlikel pindadel, nagu alumiinium, mõned plastid, lakitud pinnad jne.

Katvus: 10-20 m2 liitri kohta lahjendamata kujul kuni umbes 100 m2 liitri kohta lahjendatuna. Pudelis 1L

22.00 

Kohe laos

Seotud tooted