fbpx
loader image
8407A06C-A378-4CEE-BFF5-EA55B4B79846 Created with sketchtool.
8407A06C-A378-4CEE-BFF5-EA55B4B79846 Created with sketchtool.

Pinnakaitsevahend Stainstop W

Kohe laos

See spetsiaalne immutusvahend kaitseb pindu tõhusalt õli, rasva, mustuse ja vee sissepääsu eest ja hoiab suuresti ära plekkide tekke.

Toode imbub pinda ja tekitab ülimalt õhukese läbipaistmatu kile.

Pinnad: paljud looduskivid, näiteks poleeritud ja karedad kõvad kivid, karedad ja lihvitud lubjakivi ja betoonkivi, terrakota, absorbeerivad glasuurimata plaadid jne.

Kestus: kuni neli aastat olenevalt töödeldud materjali liigist ja kasutusest. Toode on UV-kindel ja ei muutu kollakaks.

Kogus: 1L
Kulu: umbes 10 kuni 20 m2/L

Kasutusjuhend:
Pind peab olema täielikult kuiv, puhas ja ilma plekkideta. Loksutage pudelit enne kasutamist. Kandke ohtralt ja ühtlaselt mopile, harjale, rullile või käsnale. Veenduge korduvalt üle pühkides, et materjal oleks poleeritud pindadel jaotunud ühtlaselt. STAINSTOPW võib peale kanda ka aiapumba pihustiga ja seejärel laia harja abil ühtlaselt jaotada. Tugevalt imavad pinnad peaksid saama teise pealekandmise u. 20 minutit hiljem. Vältige loike ja tilku, mis tuleb kohe ära pühkida. Veenduge, et kogu toote jääk on eemaldatud, ärge laske sellel pinna peal kuivada. Puhastage kõik tööriistad kohe pärast kasutamist veega. Kuivamisaeg: täielik efekt saavutatakse 48 tunni pärast. Hoidke sel ajal pind vee- ja õlivaba.

49.50 

Kohe laos

Seotud tooted